10 sierpnia 2020

Współpraca korporacji i startupów. Spotkanie on-line „Connect & Scale Up” 13 sierpnia, godz. 10:00

W lipcu, po ponad półrocznej przerwie wróciliśmy z cyklem spotkań „Connect & Scale Up”, który ma na celu integrację środowiska innowacji w Polsce. Na najbliższe śniadanie biznesowe on-line, poświęcone praktycznej stronie współpracy korporacji i startupów, zapraszamy w najbliższy czwartek, 13 sierpnia 2020 r. o godz. 10:00.

„Connect & Scale Up” PARP to przestrzeń, w której łączymy różne grupy innowatorów (korporacje, duże firmy, startupy, przedstawicieli instytucji otoczenia biznesu i administracji publicznej) na wspólnych spotkaniach i warsztatach, których celem jest budowa efektywnego rynku innowacji. Projekt jest współfinansowany z Funduszy Europejskich z Programu Inteligentny Rozwój.

Udział w wydarzeniach jest bezpłatny.

Podczas najbliższego spotkania swoimi doświadczeniem i dobrymi praktykami podzielą się liderzy innowacji, przedstawiciele m.in. PKO Banku Polskiego, Ericssona i Tutorial Online.

Aktualna edycja „Connect & Scale Up” jest realizowana zdalnie, za pośrednictwem platformy internetowej Hopin.to

Więcej informacji o projekcie: link.

Connect & Scale Up. Logo PARP Grupa PFR 20 lat, Pasek logotypów Fundusze Europejskie Inteligentny Rozwój, Rzeczpospolita Polska, Unia Europejska - Europejski Fundusz Rowoju Regionalnego
Opublikowano: 10.08.2020 17:05
Poprawiono: 12.08.2020 16:23
Modyfikujący: Konrad Zdanowski
Udostępniający: dawid_cybulski
Autor dokumentów: